rozmiar czcionki: A | A | A

COVID-19 a kontrola projektów FLC

Dodano: 01-04-2020

W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 Centrum Projektów Europejskich jako kontroler pierwszego stopnia programów międzynarodowych określiło nowe zasady przekazywania przez partnerów projektów raportów do kontroli.

[more]

Webinarium nt. organizacji spotkań online

Dodano: 20-03-2020

Program Interreg Europa organizuje webinarium na temat spotkań online.

[more]

COVID-19 a projekty Interreg Europa Środkowa

Dodano: 19-03-2020

W związku z pandemią koronawirusa COVID-19 Wspólny Sekretariat przekazuje bezpośrednio do Partnerów Wiodących projektów Interreg Europa Środkowa wytyczne dotyczące kwalifikowalności poniesionych kosztów związanych z odwołanymi wydarzeniami oraz zalecenia dotyczące realizacji zadań w projektach.

[more]

Komunikat dla Beneficjentów PW INTERREG Polska - Saksonia w zwiazku z pandemią koronawirusa...

Dodano: 18-03-2020

w związku z aktualnym zagrożeniem epidemicznym oraz jego negatywnym wpływem na realizację projektów Wspólny Sekretariat przygotował komunikat dla Beneficjentów Programu Współpracy INTERREG Polska - Saksonia 2014-2020.

[more]

COVID-19 a projekty Interreg Region Morza Bałtyckiego

Dodano: 16-03-2020

Instytucja Zarządzająca / Wspólny Sekretariat opublikowały zalecenia dla partnerów projektów w zakresie realizacji projektów w ramach Programu Interreg Region Morza Bałtyckiego w związku z pandemią COVID-19.

[more]

Kontakt z pracownikami Regionalnego Punktu Kontaktowego w Wałbrzychu od poniedziałku (16.03 br.) do...

Dodano: 13-03-2020

W związku z sytuacją epidemiologiczną, mając na uwadze bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego od poniedziałku (16.03 br.) do odwołania wprowadza szereg zmian w jego funkcjonowaniu, aby przeciwdziałać możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa.

[more]

Wstępne zalecenia Instytucji Zarządzającej przy ocenie kwalifikowalności wydatków w związku z...

Dodano: 13-03-2020

Wspólny Sekretariat w Ołomuńcu zamieścił na stronie Programu komunikat w sprawie wstępnych zaleceń Instytucji Zarządzającej przy ocenie kwalifikowalności wydatków w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19

[more]