rozmiar czcionki: A | A | A

Kontakt

Siedziba główna: Wybrzeże Juliusza Słowackiego 12-14; 50-411 Wrocław,

pok. 409, tel. 71 776 93 44


Departament Spraw Społecznych: ul. Walońska 3-5; 50-413 Wrocław,

pok. 220, tel. 71 770 40 03


Wydział Edukacji - ul. Walońska 3-5, 50-413 Wrocław

Sławomir Jachimowski - Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji

(71) 776 30 41, pok. 204

slawomir.jachimowski@dolnyslask.pl


sekretariat - Anna Bednarska

(71) 770 40 07, pok. 220

anna.bednarska@dolnyslask.pl


Dział Rozwoju Szkolnictwa

Agata Stachowiak - Kierownik Działu Rozwoju Szkolnictwa

(71) 776 30 38, pok. 205

agata.stachowiak@dolnyslask.pl

Anna Macioszek

(71) 776 30 43, pok. 210

anna.macioszek@dolnyslask.pl

Błażej Szymczak

(71) 776 30 25, pok. 202

blazej.szymczak@dolnyslask.pl

Kinga Polak

(71) 776 30 53, pok. 202

kinga.polak@dolnyslask.pl

Edyta Janiszewska - Puzio

(71) 776 30 55, pok. 202

edyta.janiszewska@dolnyslask.pl

Ewa Jawor

(71) 776 30 30, pok. 227

ewa.walis@dolnyslask.pl

Agnieszka Rodczyn

(71) 776 30 45, pok. 227

agnieszka.rodczyn@dolnyslask.pl

Magdalena Nowicka

(71) 776 30 51, pok. 227

magdalena.nowicka@dolnyslask.pl

Małgorzata Grell

(71) 776 30 40, pok. 210

malgorzata.grell@dolnyslask.pl

Kamil Ługowski

(71) 776 30 31, pok. 210

kamil.lugowski@dolnyslask.pl


Dział ds. Wdrażania i Realizacji Projektów

Agnieszka Brząkała - Kierownik Działu ds. Wdrażania i Realizacji Projektów

(71) 776 30 52, pok. 201

agnieszka.brzakala@dolnyslask.pl

Bożena Pajor

(71) 776 30 47, pok. 209a

bozena.pajor@dolnyslask.pl

Jolanta Kabata

(71) 776 30 54, pok. 209a

jolanta.kabata@dolnyslask.pl

Bogusława Pawłowska

(71) 776 30 29, pok. 209

boguslawa.pawlowska@dolnyslask.pl