rozmiar czcionki: A | A | A

Rozstrzygnięcie naboru wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publiczenej, w...

Dodano: 20-03-2019

W dniu 19 marca 2019 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął Uchwałę nr 523/VI/19 w sprawie rozstrzygnięcia naboru wniosków na realizację zadań publicznych w zakresie edukacji publicznej, w tym szkolnictwa wyższego w 2019 roku.

[more]

Zespół Szkół w Jaworze podczas Targów Special Days w Poznaniu

Dodano: 18-03-2019

Targi Special Days w Poznaniu to niezwykle prestiżowe wydarzenie targowe, podczas którego prezentują się wystawcy z branży dekoratorskiej, florystycznej, producenci i importerzy, branża ogrodnicza. Zespół Szkół w Jaworze od trzech lat ma zaszczyt uczestniczyć w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, wśród wielu wystawców prezentować prace słuchaczy i absolwentów, wskazując na możliwości eksponowanych zawodów.

[more]

Konkurs "Aktywny Dolny Śląsk"

Dodano: 18-03-2019

W związku z ustanowieniem przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego roku 2019 Rokiem Turystyki Aktywnej (Uchwała nr V/79/19 z dnia 13 lutego 2019 r.) ogłasza się konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych pn. „Aktywny Dolny Śląsk”.

[more]

KONKURS GASTRONOMICZNy PN. „DOLNOŚLĄSKO – DOLNOSAKSOŃSKO – ŚRODKOWOCZESKI TURNIEJ...

Dodano: 13-03-2019

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, a realizatorem Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu – oświatowa jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Dolnośląskiego, z siedzibą w Karpaczu, ul. Gimnazjalna 7.

[more]

Zintegrowany System Kwalifikacji – nowe podejście do edukacji, kwalifikacji i rynku pracy

Dodano: 01-03-2019

W dniu 27 lutego 2019 r. w Jeleniej Górze odbyło się czwarte spotkanie regionalne w ramach projektu pt. „Włączenie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK poprzez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

[more]

Zaproszenie do udziału w 3 edycji konkursu plastycznego na projekt znaczka pocztowego "Świat oczami...

Dodano: 26-02-2019

Poniżej informacje dotyczące konkursu: "Świat oczami młodych" "Świat oczami młodych - 2 strona"

[more]

Zintegrowany System Kwalifikacji – nowe podejście do edukacji, kwalifikacji i rynku pracy

Dodano: 22-02-2019

W dniu 20 lutego 2019 r. w Legnicy odbyło się trzecie spotkanie regionalne w ramach projektu pt. „Włączenie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK poprzez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

[more]