rozmiar czcionki: A | A | A

Dolnośląska Liga Piłki Nożnej Placówek Resocjalizacyjnych.

Dodano: 07-10-2016

W dniu 28 września 2016 roku na boiskach Centrum Sportowo-Rekreacyjnego „AQUA – ZDRÓJ” w Wałbrzychu rozpoczęła się czwarta edycja Dolnośląskiej Ligi Piłki Nożnej Placówek Resocjalizacyjnych pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Spotkanie poświęcone zmianom w systemie oświaty

Dodano: 29-09-2016

W dniu 27 września 2016 r. w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu odbyło się spotkanie poświęcone zmianom w systemie oświaty. W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy szkół i placówek prowadzonych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego, oraz Pan Jerzy Więcławski, Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki UMWD i Pani Małgorzata Medyk, Zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji i Nauki UMWD. Podczas narady Pani...

[więcej]

XX Ogólnopolski Zlot Szkół Reymontowskich w Stróżewie

Dodano: 28-09-2016

W dniach 23-25 września 2016 r. Pan Jerzy Więcławski - Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki UMWD wraz z delegacją z Technikum im. Władysława Stanisława Reymonta w Lubinie i Zespołem Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie, uczestniczył w XX Ogólnopolskim Zlocie Szkół Reymontowskich w Stróżewie, połączonym z XII Ogólnopolskim Konkursem Recytatorskim „Mówimy Reymontem”.

[więcej]

Matura na 100 procent

Dodano: 26-09-2016

W dniu 22 września 2016 r. w Sali Rycerskiej Muzeum Miejskiego we Wrocławiu, odbyła się uroczysta gala konkursu „Matura na 100 procent”, zorganizowana przez Fundację „Zawsze Warto” i Centralną Komisję Egzaminacyjną.

[więcej]

Zakończenie XIX edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki we Wrocławiu.

Dodano: 26-09-2016

W dniu 21 września 2016 r. w Auli Politechniki Wrocławskiej odbyło się uroczyste zakończenie XIX edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki we Wrocławiu.

[więcej]

C.d. warsztatów regionalnych pn. "Młodzież dla polsko-niemieckiego obszaru powiązań".

Dodano: 20-09-2016

W sobotę 17 września 2016 r. uczestnicy w międzynarodowych i międzyszkolnych grupach opracowali swoje wizje wspólnego obszaru powiązań do 2030 roku. Uczniowie w trakcie przygotowań do popołudniowej sesji, na której mieli zaprezentować swoje prace, wykazywali się ogromną inwencją i kreatywnością. Wykorzystywali wszystkie materiały i narzędzia udostępnione im przez organizatorów, zarówno plastyczne, jak i multimedialne.

[więcej]

„Poznajemy dzieje wsi polskiej, przemysłu i transportu wiejskiego”

Dodano: 20-09-2016

W dniu 16 września 2016 r. delegacja Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie wspólnie z dyrektorem szkoły - Panem Józefem Kochniarczykiem oraz przedstawicielem organu prowadzącego Panem Jerzym Więcławskim - Dyrektorem Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, udała się w ramach programu edukacyjnego pn. „Poznajemy dzieje wsi polskiej, przemysłu i transportu wiejskiego” do Szreniawy koło Poznania do Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu...

[więcej]