rozmiar czcionki: A | A | A

Rusza X edycja programu stypendialnego "zDolny Śląsk"

Dodano: 26-08-2010

          Regionalny program stypendialny „zDolny Śląsk” realizowany jest na Dolnym Śląsku od 2002 r. i wynika on z zapisów zawartych w Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego. W ramach programu przyznawane są, zdolnym uczniom i studentom, stypendia za szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. W roku szkolnym 2010/2011 po raz pierwszy przyznane zostaną stypendia w nowej kategorii - za działalność społeczną. Stypendia w kwocie od 2000 zł do 3000...

[więcej]

Większa dotacja na placówki edukacyjne w Gminie Wrocław

Dodano: 18-08-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego w trybie systemowym wybrał projekt Gminy Wrocław do dofinansowania w ramach Działania 7.2 Rozwój infrastruktury placówek edukacyjnych w Priorytecie VII Rozbudowa i modernizacja infrastruktury edukacyjnej na Dolnym Śląsku.

[więcej]

Dotacja na organizację wypoczynku dla dzieci i młodzieży przyznana

Dodano: 16-08-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał dotację w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego z zakresu organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

[więcej]

Pieniądze na system stypendialny "zDolny Śląsk"

Dodano: 08-07-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał wrocławskiej Fundacji Edukacji Międzynarodowej dotację na projekt w ramach systemu "zDolny Śląsk".

[więcej]

Konkurs ofert na organizację wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Dodano: 07-07-2010

6 lipca 2010r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na organizację wypoczynku dla dzieci i młodzieży z Dolnego Śląska.

[więcej]

Oficjalna prezentacja projektu Economic Educational Territorial – Structure

Dodano: 09-06-2010

28 maja 2010 r., w Domu Unii Europejskiej w Wiedniu miał swoją oficjalną prezentację projekt Economic Educational Territorial – Structure, którego partnerem jest Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu, jednostka organizacyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Znamy już finalistów konkursu "Uczę się bezpiecznie żyć"

Dodano: 18-05-2010

Drużyny Przedszkola Miejskiego nr 27 w Jeleniej Górze (w kategorii klas "0"), Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie (kat. klas I-III), Zespołu Szkół nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim (klasy IV-VI) oraz Karolina Gławdecka reprezentująca Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze (kategoria "Gimnazjaliści") to finaliści V Edycji Konkursu dla Dzieci i Młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć”.

[więcej]