rozmiar czcionki: A | A | A

I Dolnośląski Zlot Szkół Reymontowskich

Dodano: 16-11-2016

W dniach 9-10 listopada br. w Zespole Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie odbył się I Dolnośląski Zlot Szkół Reymontowskich, w którym uczestniczył Pan Jerzy Więcławski – Dyrektor Wydziały Edukacji i Nauki.

[więcej]

Szkolenia nt.nowych wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych...

Dodano: 20-10-2016

Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi organizuje szkolenia nt. nowych wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań.

[więcej]

8 Mistrzostwa Europy w Showdown 2016

Dodano: 20-10-2016

W dniach 18 – 25.09.2016 r. w Tirrenie koło Pizy we Włoszech odbyły się 8 Mistrzostwa Europy w Showdown 2016, w których wzięli udział zawodnicy z Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu, placówki prowadzonej przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Zawodnicy reprezentujący DSOSW nr 13 to: Elżbieta Mielczarek, Krystian Kisiel, Adrian Słoninka oraz trener Lubomir Prask. W zawodach wzięło udział 30 zawodników i 21 zawodniczek...

[więcej]

Dzień Edukacji Narodowej Regionalnych Jednostek Oświatowych prowadzonych przez Samorząd Województwa...

Dodano: 17-10-2016

W dniu 13 października 2016 r., o godz. 11.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej w Biedrzychowicach odbyła się Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej Regionalnych Jednostek Oświatowych prowadzonych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. W uroczystości wziął udział Pan Tadeusz Samborski – Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Pan Dominik Kłosowski – Zastępca Dyrektora Departamentu Spraw Społecznych, Pan Jerzy Więcławski – Dyrektor Wydziału Edukacji i...

[więcej]

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w...

Dodano: 11-10-2016

W dniu 7 października 2016 r. odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie. W uroczystości wziął udział Pan Jerzy Więcławski - Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Konkurs plastyczny - Śladami bohaterów "W pustyni i w puszczy"

Dodano: 11-10-2016

W ramach obchodów Roku Henryka Sienkiewicza, Wydział Edukacji i Nauki Departamentu Spraw Społecznych, organizuje Konkurs plastyczny Śladami bohaterów "W pustyni i w puszczy". Realizatorem Konkursu jest Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu.

[więcej]

Konkurs malarski ,,Zapisane obrazem - Kresy Henryka Sienkiewicza”.

Dodano: 10-10-2016

Wydział Edukacji i Nauki Departamentu Spraw Społecznych, we współpracy z Dolnośląską Biblioteką Pedagogiczną we Wrocławiu, organizuje Konkurs malarski ,,Zapisane obrazem - Kresy Henryka Sienkiewicza” adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska.

[więcej]