rozmiar czcionki: A | A | A

„Economic Educational Territorial – Structure”

Dodano: 01-04-2011

Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu uczestniczy w realizacji wielonarodowego, partnerskiego projektu, którego celem głównym jest wyeliminowanie podstawowych trudności związanych z ogólnym brakiem spójności między "systemem edukacji a nowoczesnymi technologiami i praktykami biznesowymi".

[więcej]

Delegaci z Mazowsza poznali nasze projekty edukacyjne

Dodano: 31-03-2011

Dziś w urzędzie marszałkowskim wicemarszałek Radosław Mołoń gościł delegację z województwa mazowieckiego na czele z członkiem zarządu Leszkiem Ruszczykiem.

[więcej]

Medale dla zdolnych uczniów

Dodano: 30-03-2011

Zakończyły się zmagania uczestników XI edycji dolnośląskiego konkursu dla gimnazjalistów ‘zDolny Ślązak Gimnazjalista’ i VIII edycji konkursu interdyscyplinarnego dla uczniów szkół podstawowych ‘zDolny Ślązaczek’. Podczas uroczystej gali wicemarszałek Radosław Moroń podziękował laureatom za wytrwałość w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce.

[więcej]

Pracownia przyrodnicza w Janowicach Wielkich

Dodano: 30-03-2011

Wicemarszałek Radosław Mołoń otworzył pracownię przyrodniczą w Gminnym Zespole Szkół im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 pn. „Pracownia przyrodnicza w każdej gminie”. Jego celem jest wyposażenie 118 pracowni w szkołach podstawowych w sprzęt służący do doświadczeń naukowych przeprowadzanych przez uczniów.

[więcej]

Dolnośląskie Konkursy zDolny Ślązak Gimnazjalista i zDolny Ślązaczek

Dodano: 22-03-2011

Zmagania konkursowe zakończyli uczestnicy XI edycji Dolnośląskiego Konkursu dla Uczniów Szkół Gimnazjalnych "zDolny Ślązak Gimnazjalista" i VIII Dolnośląskiego Konkursu Interdyscyplinarnego dla Uczniów Szkół Podstawowych "zDolny Ślązaczek".

[więcej]

Pracownia przyrodnicza w Tuszynie

Dodano: 18-03-2011

Wicemarszałek Radosław Mołoń otworzył pracownię przyrodniczą w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie (gm. Dzierżoniów). Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 pn. „Pracownia przyrodnicza w każdej gminie”. Jego celem jest wyposażenie 118 pracowni w szkołach podstawowych w sprzęt służący do doświadczeń naukowych przeprowadzanych przez uczniów.

[więcej]

"Białe Noce"

Dodano: 15-03-2011

Po raz trzeci w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu odbywa się konkurs Historyczny wiedzy o Rosji „Białe Noce”. Konkurs organizowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.

[więcej]