rozmiar czcionki: A | A | A

Projekt: Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych - Bezpieczne Państwo

Dodano: 21-10-2011

Informujemy o realizacji projektu ‘Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych - Bezpieczne Państwo’, którego partnerem jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Dzień Edukacji Narodowej

Dodano: 17-10-2011

W dniu 13 października br. w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 12 dla Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Udział w niej wzięli dyrektorzy, wicedyrektorzy oraz nauczyciele jednostek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Gaudeamus na Uniwersytecie Przyrodniczym

Dodano: 14-10-2011

Przedstawiciele władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki zarówno z kraju i z zagranicy uczestniczyli w jubileuszowej inauguracji roku akademickiego 2011/2012 na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W ceremonii udział wziął wicemarszałek Radosław Mołoń.

[więcej]

Uczniowie z Krośnic mają nową szkołę

Dodano: 12-10-2011

Krośniccy uczniowie mają powód do radości. Dzieci uczące się dotąd w dwóch budynkach szkoły podstawowej i gimnazjum będą uczęszczać do jednego, wspólnego obiektu. Dzisiaj odbyło się uroczyste oddaniu do użytku nowo wybudowanej szkoły w Krośnicach. W wydarzeniu uczestniczyli wicemarszałek Radosław Mołoń oraz wicemarszałek Marek Łapiński.

[więcej]

Nowa aula w nowym roku akademickim

Dodano: 10-10-2011

Rozpoczęcie roku akademickiego 2011/12 w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych (NKJO) we Wrocławiu przy ul. Skarbowców miało szczególnie uroczysty charakter gdyż odbyło się w nowej auli. Kilka słów do zgromadzonych wygłosił wicemarszałek Radosław Mołoń. Kadra profesorska, studenci i zaproszeni goście mieli również okazję świętować otwarcie nowego budynku dydaktycznego.

[więcej]

Uniwersytet Wrocławski zainaugurował nowy rok

Dodano: 03-10-2011

W poniedziałek społeczność Uniwersytetu Wrocławskiego powitała nowy rok akademicki. Uroczystość inauguracyjna odbyła się, już tradycyjnie, w zabytkowej Auli Leopoldyńskiej.

[więcej]

Nowy rok akademicki na AWF otwarty

Dodano: 29-09-2011

Dzisiaj społeczność Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu powitała po raz kolejny nowy rok akademicki. Uroczysta inauguracja odbyła się już tradycyjnie w zabytkowej Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.

[więcej]