rozmiar czcionki: A | A | A

Święto Uniwersytetu Przyrodniczego

Dodano: 14-11-2011

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu świętuje w tym roku jubileusz 60-lecia. W 2011 roku przypada też 155. i 130. rocznica utworzenia jego poprzedniczek - Wyższej Szkoły Rolniczej w Dublanach i Akademii Medycyny Weterynaryjnej we Lwowie. W obchodach w Auli Jana Pawła II uczestniczył członek zarządu województwa Jerzy Tutaj.

[więcej]

Gimnazjum Skarpengland z Norwegii poszukuje partnerów do projektu

Dodano: 08-11-2011

Gimnazjum Skarpengland z południowej Norwegii poszukuje partnerów do projektu, który wdrażany będzie w ramach programu Comenius

[więcej]

Szkoła średnia z norweskiego miasta Lillesand poszukuje partnerów do projektu

Dodano: 08-11-2011

Szkoła średnia z położonego w południowej części Norwegii miasta Lillesand poszukuje partnerów do współpracy w ramach programu Comenius.

[więcej]

Seminarium dla polsko-niemieckich partnerstw szkolnych - Teamwork-Dreamwork.

Dodano: 08-11-2011

Organizacja Rządowa Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży organizuje seminarium dla polsko-niemieckich partnerstw szkolnych - Teamwork-Dreamwork.

[więcej]

Najlepsi absolwenci nagrodzeni

Dodano: 04-11-2011

15000 zł za wybitne osiągnięcia kulturalne, naukowe oraz sportowe. Czeki o takiej wartości trafiają do najlepszych absolwentów państwowych uczelni województwa dolnośląskiego w ramach programu "Najlepszy Dyplom Roku". Do tej pory zostali wyróżnieni wybitni absolwenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

[więcej]

Dzień Edukacji Narodowej w Auli Leopoldina

Dodano: 21-10-2011

14 października br. w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zorganizowana przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. W spotkaniu uczestniczył wicemarszałek województwa Radosław Mołoń i wicewojewoda Ilona Antoniszyn-Klik.

[więcej]

Wicemarszałek zasłużony dla AWF

Dodano: 21-10-2011

21 października br. po raz dziewiąty społeczność Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu obchodziła swoje święto. Uroczystości, odbywające się tradycyjnie w auli pawilonu dydaktycznego P-4 przy Stadionie Olimpijskim, rozpoczął rektor prof. Juliusz Migasiewicz, witając wszystkich gości. W święcie sportowej uczelni wziął udział wicemarszałek Radosław Mołoń.

[więcej]