rozmiar czcionki: A | A | A

Dotacja na organizację wypoczynku dla dzieci i młodzieży przyznana

Dodano: 16-08-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał dotację w wysokości 50 000 zł na realizację zadania publicznego z zakresu organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

[więcej]

Pieniądze na system stypendialny "zDolny Śląsk"

Dodano: 08-07-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał wrocławskiej Fundacji Edukacji Międzynarodowej dotację na projekt w ramach systemu "zDolny Śląsk".

[więcej]

Konkurs ofert na organizację wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Dodano: 07-07-2010

6 lipca 2010r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na organizację wypoczynku dla dzieci i młodzieży z Dolnego Śląska.

[więcej]

Oficjalna prezentacja projektu Economic Educational Territorial – Structure

Dodano: 09-06-2010

28 maja 2010 r., w Domu Unii Europejskiej w Wiedniu miał swoją oficjalną prezentację projekt Economic Educational Territorial – Structure, którego partnerem jest Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu, jednostka organizacyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Znamy już finalistów konkursu "Uczę się bezpiecznie żyć"

Dodano: 18-05-2010

Drużyny Przedszkola Miejskiego nr 27 w Jeleniej Górze (w kategorii klas "0"), Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie (kat. klas I-III), Zespołu Szkół nr 2 w Kamieńcu Ząbkowickim (klasy IV-VI) oraz Karolina Gławdecka reprezentująca Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze (kategoria "Gimnazjaliści") to finaliści V Edycji Konkursu dla Dzieci i Młodzieży „Uczę się bezpiecznie żyć”.

[więcej]

Dodatkowe pieniądze na edukację przedszkolną

Dodano: 31-03-2010

Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął decyzję o zwiększeniu alokacji na konkurs „Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej”.

[więcej]

IV ogólnopolski konkurs językowy „Słowo daję” rozstrzygnięty

Dodano: 16-03-2010

Rośnie liczba uczestników, a także poziom ogólnopolskiego konkursu językowego „Słowo daję”.

[więcej]