rozmiar czcionki: A | A | A

Ruszyła kolejna inwestycja w biedrzychowickim kompleksie pałacowo-parkowym

Dodano: 24-11-2017

W dniu 20.11.2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Biedrzychowicach, jednostce prowadzonej przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego, odbyła się uroczystość rozpoczynająca kolejną inwestycję, jaką jest remont-modernizacja stodoły, na nowoczesne zaplecze kształcenia w obszarze turystyczno-gastronomicznym.

[więcej]

Uroczystość wręczenia Najlepszego Dyplomu Roku na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we...

Dodano: 23-11-2017

W dniu 21 listopada 2017 r. wręczone zostały Najlepsze Dyplomy Roku wyróżnionym absolwentom Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

[więcej]

Jubileusz 60-lecia Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworze

Dodano: 22-11-2017

W dniu 17 listopada 2017 r. w Teatrze Miejskim w Jaworze odbył się Jubileusz 60-lecia Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Jaworze – placówki prowadzonej przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego. W wydarzeniu wzięli udział: Pani Wanda Gołębiowska – Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych, Pan Jerzy Więcławski – Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki, Pani Bogusława Kulińska, Zastępca Dyrektora Wydziału ds. Osób Niepełnosprawnych, samorządowcy, byli dyrektorzy Ośrodka oraz dyrektorzy szkół i...

[więcej]

Międzynarodowo w siedzibie Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu -...

Dodano: 21-11-2017

"Uczniowie szczególnie uzdolnieni jako kapitał kulturowy" to tytuł międzynarodowej konferencji, która odbyła się 15 listopada 2017 r. w siedzibie Dolnośląskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.

[więcej]

W dniu 18 listopada 2017 r. odbyła się Gala XVII edycji Programu Stypendialnego "zDolny Śląsk"

Dodano: 20-11-2017

W uroczystości, która odbyła się w Centrum Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu, uczestniczyli: Pani Monika Włodarczyk - Radna Województwa Dolnośląskiego, Pan Dominik Kłosowski - Zastępca Dyrektora Departamentu Spraw Społecznych oraz Pan Jerzy Więcławski - Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki. Podczas gali zostały wręczone akty stypendialne uzdolnionym uczniom z Dolnego Śląska.

[więcej]

II edycja Olimpiady Statystycznej

Dodano: 20-11-2017

Główny Urząd Statystyczny we współpracy z Polskim Towarzystwem Statystycznym, organizuje drugą edycję Olimpiady Statystycznej, której celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki, w obszarze analiz społeczno - gospodarczych, z wykorzystaniem narzędzi informatycznych oraz stymulowanie aktywności w zakresie kompetencji interdyscyplinarnych młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.

[więcej]

Zakończenie sezonu kolarskiego 2017

Dodano: 17-11-2017

Uczniowie/zawodnicy Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kolarstwie w Świdnicy, placówki prowadzonej przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego, zgrupowaniem w Szklarskiej Porębie podsumowali miesiące sportowych zmagań.

[więcej]