rozmiar czcionki: A | A | A

Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów "zDolny Ślązaczek" i "zDolny Ślązak Gimnazjalista" w Auli...

Dodano: 10-04-2018

W dniu 05 kwietnia 2018 r. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego odbyła się uroczysta Gala Laureatów Dolnośląskich Konkursów "zDolny Ślązaczek" i "zDolny Ślązak Gimnazjalista". W uroczystości w imieniu Marszałka Województwa Dolnośląskiego wziął udział Pan Jerzy Więcławski - Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

[więcej]

Informacja o naborze na dwa stanowiska współfinansowane ze środków UE w ramach projektu „Czas na...

Dodano: 03-04-2018

Nabór przeprowadza Realizator projektu, tj. Zespół Szkół Agrotechnicznych im. Batalionów Chłopskich w Bożkowie (jednostka organizacyjna Samorządu Województwa Dolnośląskiego), natomiast miejsce wykonywania pracy w siedzibie biura projektu mieszczącego się w budynku Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu, ul. Worcella 25-27, 50-448 Wrocław. Stanowiska w projekcie: Koordynator projektuSpecjalista ds. monitoringu, ewaluacji i promocji projektu   Link do naborów:...

[więcej]

IV Mistrzostwa Dolnego Śląska Placówek Resocjalizacyjnych w Tenisie Stołowym

Dodano: 29-03-2018

W dniu 27.03.2018 r. w kompleksie Aqua-Zdrój w Wałbrzychu, rozegrane zostały IV Mistrzostwa Dolnego Śląska Placówek Resocjalizacyjnych w Tenisie Stołowym.

[więcej]

Dolnośląski Finał Licealiady Młodzieży w Tenisie Stołowym

Dodano: 27-03-2018

Brzeg Dolny po raz kolejny był organizatorem Dolnośląskiego Finału Licealiady Młodzieży w Tenisie Stołowym chłopców i dziewcząt. Zawody odbyły się 15 marca 2018 r. w Hali Kompleksu Hotelowo-Sportowego ROKITA.

[więcej]

Konkurs Wiedzy Geologicznej oraz Konkurs plastyczny

Dodano: 27-03-2018

XIX edycja ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego pn: "Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" odbywającego się w 2018 roku pod hasłem: TAJEMNICE KARBOŃSKICH LASÓW

[więcej]

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie nagrodzeni przez Panią Minister Edukacji...

Dodano: 13-03-2018

9 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie, jednostki oświatowej, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, uczestniczyli w Gali Przedsiębiorczości w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uroczystość była inauguracją „Dnia Przedsiębiorczości 2018” oraz podsumowaniem zeszłorocznej, czternastej edycji programu, pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

[więcej]

Bezpłatne szkolenia z programowania dla pracowników publicznych bibliotek i ośrodków kultury

Dodano: 13-03-2018

Fundacja Orange i Stowarzyszenie Mistrzowie Kodowania, realizatorzy projektu „Zaprogramuj przyszłość”, zapraszają pracowników publicznych bibliotek i ośrodków kultury na bezpłatne szkolenia z programowania.

[więcej]