rozmiar czcionki: A | A | A

IV Mistrzostwa Dolnego Śląska Placówek Resocjalizacyjnych w Tenisie Stołowym

Dodano: 29-03-2018

W dniu 27.03.2018 r. w kompleksie Aqua-Zdrój w Wałbrzychu, rozegrane zostały IV Mistrzostwa Dolnego Śląska Placówek Resocjalizacyjnych w Tenisie Stołowym.

[więcej]

Dolnośląski Finał Licealiady Młodzieży w Tenisie Stołowym

Dodano: 27-03-2018

Brzeg Dolny po raz kolejny był organizatorem Dolnośląskiego Finału Licealiady Młodzieży w Tenisie Stołowym chłopców i dziewcząt. Zawody odbyły się 15 marca 2018 r. w Hali Kompleksu Hotelowo-Sportowego ROKITA.

[więcej]

Konkurs Wiedzy Geologicznej oraz Konkurs plastyczny

Dodano: 27-03-2018

XIX edycja ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego pn: "Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" odbywającego się w 2018 roku pod hasłem: TAJEMNICE KARBOŃSKICH LASÓW

[więcej]

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie nagrodzeni przez Panią Minister Edukacji...

Dodano: 13-03-2018

9 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie, jednostki oświatowej, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, uczestniczyli w Gali Przedsiębiorczości w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Uroczystość była inauguracją „Dnia Przedsiębiorczości 2018” oraz podsumowaniem zeszłorocznej, czternastej edycji programu, pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

[więcej]

Bezpłatne szkolenia z programowania dla pracowników publicznych bibliotek i ośrodków kultury

Dodano: 13-03-2018

Fundacja Orange i Stowarzyszenie Mistrzowie Kodowania, realizatorzy projektu „Zaprogramuj przyszłość”, zapraszają pracowników publicznych bibliotek i ośrodków kultury na bezpłatne szkolenia z programowania.

[więcej]

Program pomocy dzieciom - Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym

Dodano: 12-03-2018

Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym. Szczegółowe informacje o programie znajdują się w załączniku.

[więcej]

Podpisanie umowy partnerskiej z dziesięcioma partnerami będącymi jednostkami samorządu...

Dodano: 08-03-2018

W dniu 7 marca 2018 r Pan Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego wraz z Panem dr. Tadeuszem Samborskim - Członkiem Zarządu Województwa Dolnośląskiego, podpisali umowę partnerską z dziesięcioma partnerami będącymi jednostkami samorządu terytorialnego oraz dwiema uczelniami wyższymi.

[więcej]