rozmiar czcionki: A | A | A

Konkursy pn. „Wędrówki szlakiem wartości”

Dodano: 20-03-2017

Współorganizatorem konkursów, odbywających się od 6 lat, jest Gimnazjum nr 29 we Wrocławiu. Patronatami konkursów są: Prezydent Wrocławia, Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych i Arcybiskup Metropolita.

[więcej]

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny im. Marii Konopnickiej.

Dodano: 28-02-2017

Prośba o zachęcenie nauczycieli i uczniów do wzięcia udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym im. Marii Konopnickiej, organizowanym pod honorowym patronatem prawnuczki Marii Konopnickiej, Pani Joanny Modrzejewskiej.

[więcej]

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Dzieła Aleksandra Fredry w malarstwie i rysunku”

Dodano: 14-02-2017

Nowodworski Ośrodek Kultury i Towarzystwo Historyczne im.Szembeków są organizatorami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Dzieła Aleksandra Fredry w malarstwie i rysunku”.

[więcej]

Obchody Roku Tadeusza Kościuszki. Konkurs plastyczno - literacki "Kartka z pamiętnika - jeden dzień...

Dodano: 01-02-2017

W ramach obchodów Roku Tadeusza Kościuszki, Wydział Edukacji i Nauki Departamentu Spraw Społecznych organizuje Konkurs plastyczno - literacki "Kartka z pamiętnika - jeden dzień z powstania kościuszkowskiego". Realizatorem Konkursu jest Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu. Celem Konkursu jest pogłębienie wiedzy o jednym z większych zrywów niepodległościowych Polski w XVIII wieku. Praca konkursowa - w formie wpisu do pamiętnika - to nie tylko efekt wiedzy, ale i...

[więcej]

Sukcesy zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego SPRINT działającego przy Dolnośląskim Specjalnym...

Dodano: 31-01-2017

W dniach 19-22 stycznia 2017 r. w Pajulahti w Finalandii odbył się Międzynarodowy Turniej w Showdown.

[więcej]

Konferencja pn. „Oddani skutecznej edukacji”

Dodano: 25-01-2017

Centrum Kształcenia Ustawicznego i Językowego Kadr w Legnicy - jednostka prowadzona przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego - we współpracy z Wydawnictwem Pearson, w dniu 8 lutego 2017 r. organizuje konferencje pn. „Oddani skutecznej edukacji”.

[więcej]

Zbiórka prac pt. Zima z przedszkoli, żłobków, szkół, placówek i osób indywidualnych z Dolnego...

Dodano: 17-01-2017

Zbiórka prac pt. Zima z przedszkoli, żłobków, szkół, placówek i osób indywidualnych z Dolnego Ślaska oraz różnych części kraju na wystawę w 5 LO przy ul. Senatorskiej 32 w Legnicy w terminie do 17.01.2016 r. Wernisaż 18.01 .2017 godz. 17.00.

[więcej]