rozmiar czcionki: A | A | A

Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wałbrzychu w finale konkursu informatycznego „Cyberbezpieczni”.

27.06.2018 11:22

Dnia 13 czerwca 2018 r. uczniowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. M. Grzegorzewskiej w Wałbrzychu: Kamil Stachowiak i Dawid Tumanyan, wzięli udział w finale konkursu „Cyberbezpieczni”, który odbył się w sali Sejmiku Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu.

MOW Wałbrzych

Udział na tak wysokim poziomie wywalczyli sobie wygrywając etap szkolny, który w MOW-ie dobył się 23 maja br. Następnie zostali zakwalifikowani przez zewnętrzną komisję organizatorów, która spośród  1750  uczniów  wielu dolnośląskich szkół,  wybrała do finałów niespełna 60 kandydatów. Już jako finaliści przystąpili w Urzędzie Wojewódzkim do rozwiązywania testów, które  wymagały od uczestników wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa na bardzo wysokim poziomie. Testy ukończyli z dobrymi wynikami.  Jest to niewątpliwie duży sukces nie tylko dla wyróżnionych uczniów, ale również dla całej Placówki.


Podczas uroczystości wychowankowie MOW-u otrzymali gratulacje od Marszałka Województwa Dolnośląskiego – Pana Cezarego Przybylskiego.

MOW Wałbrzych
MOW Wałbrzych
MOW Wałbrzych
MOW Wałbrzych
MOW Wałbrzych
MOW Wałbrzych
MOW Wałbrzych
MOW Wałbrzych
MOW Wałbrzych