rozmiar czcionki: A | A | A

Wizyta dzieci i młodzieży polskiego pochodzenia, mieszkającej na Ukrainie w Obwodzie Żytomierskim oraz uczniów z Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Witoszycach.

03.01.2018 08:06

WEiN

W dniu 28 grudnia 2017 r. w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu, z inicjatywy Pana Tadeusza Samborskiego – Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego, odbyła się wizyta dzieci i młodzieży polskiego pochodzenia, mieszkającej na Ukrainie w Obwodzie Żytomierskim oraz uczniów z Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Witoszycach.

W spotkaniu uczestniczyli: Pan Tadeusz Samborski - Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Pan Dominik Kłosowski - Zastępca Dyrektora Departamentu Spraw Społecznych UMWD, Pan Jerzy Więcławski - Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki oraz Pani Wiktoria Laskowska-Szczur - Prezes Stowarzyszenia Polaków na Ukrainie Oddział w Żytomierzu.  

Goście z Ukrainy odwiedzają Dolny Śląsk w ramach wymiany międzynarodowej młodzieży, która współfinansowana jest  przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

WEiN
WEiN
WEiN
WEiN