rozmiar czcionki: A | A | A

Uczennice ZSP w Lubinie w nagrodę dostały staże pracy.

31.05.2019 10:22

28 maja 2019 r. trzy uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie, jednostki oświatowej, dla której organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, otrzymały 6 – miesięczne staże pracy finansowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie.

ZSP Lubin

Wyróżnione uczennice: Anna Bednarz, Gabriela Dąbrowska oraz Joanna Wierzbicka  to laureatki Konkursu na Najlepiej Napisane Dokumenty Aplikacyjne. Konkurs został poprzedzony warsztatami „Dokumenty aplikacyjne twoją wizytówką dla pracodawcy” przeprowadzonymi we współpracy z PUP przez Panią Danutę Szaflińską - Giłyk, nauczycielkę podstaw przedsiębiorczości w ZSP w Lubinie.

Nagrody wręczyła Pani Wioletta Jagielska, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy  w Lubinie. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyły także Pani Violetta Niemczak - Dąbrowska - Kierownik Referatu Usług Rynku Pracy PUP, Pani Ewa Zarzycka - Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie oraz Pani Danuta Szaflińska-Giłyk -nauczycielka ZSP w Lubinie.  

Już piąty raz uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubinie za napisanie najlepszych dokumentów aplikacyjnych otrzymują z Powiatowego Urzędu Pracy w Lubinie półroczne staże, które mogą odbyć w wybranej przez siebie firmie po ukończeniu szkoły.

Nagrodzonym uczennicom serdecznie gratulujemy!!!

ZSP Lubin
ZSP Lubin
ZSP Lubin
ZSP Lubin
ZSP Lubin
ZSP Lubin
ZSP Lubin