rozmiar czcionki: A | A | A

Konferencja naukowo-szkoleniowa „Profilaktyka traumy i wspieranie rozwoju po traumie w systemie edukacji i w wymiarze społecznym”.

21.10.2019 11:00

W dniach 18-19 października 2019 r. na Uniwersytecie Wrocławski odbyła się Konferencja naukowo-szkoleniowa „Profilaktyka traumy i wspieranie rozwoju po traumie w systemie edukacji i w wymiarze społecznym”. W konferencji uczestniczył Pan Marcin Krzyżanowski - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Pani Małgorzata Medyk - Dyrektor Wydziału Edukacji.

UMWD

Na realizację przedmiotowej konferencji Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał dotację Uniwersytetowi Wrocławskiemu w wysokości 21 250 zł.

„Cieszę się, że projekt, który jakiś czas temu wspólnie zapoczątkowaliśmy, jest dzisiaj realizowany, że Samorząd Województwa ma w tym zakresie swój wkład. Chętnie wspieramy projekty ważne społecznie, dotykające istotnych problemów” - komentuje wicemarszałek Marcin Krzyżanowski.

W wydarzeniu wzięli udział również Dyrektorzy szkół i placówek prowadzonych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego.UMWD
UMWD
UMWD