rozmiar czcionki: A | A | A

15 Jubileuszowa Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny krąg".

16.10.2019 07:26

Szanowni Państwo,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o promocję 15 Jubileuszowej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej "Gwiezdny krąg".

Serdecznie dziękujemy tym, którzy już włączyli się w promocję naszego projektu. Jednakże ze względu na to, że kończy się termin przyjmowania zgłoszeń ( 20 październik br.), a I etap już 25 października br., uprzejmie proszę o promocję wśród szkół ponadpodstawowych z Państwa regionu.

Olimpiada ta, oprócz powiększenia i sprawdzenia wiedzy, świadomości na tematy związane z UE, daje uczniom, którzy zostaną laureatami także wymierne korzyści w postaci między innymi wyjazdów studyjnych do Brukselimiesięcznego, płatnego stażu na zaproszenie europosła Janusza Lewandowskiego, czy też (od tego roku) otrzymania maksymalnej liczby punktów możliwych do zdobycia w postępowaniu kwalifikacyjnym Uniwersytetu Warszawskiego na kierunkach:  europeistyka;   europeistyka, integracja europejska; kulturoznawstwo – wiedza o kulturzeEuropean Politics and Economics.

Szkoły zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie formularza zgłoszeniowego (w załączeniu do maila) na adres:kontakt@gwiezdnykrag.pl do 20 października 2019 r.

Regulamin oraz więcej informacji na temat tegorocznej edycji Olimpiady:  http://gwiezdnykrag.pl/