rozmiar czcionki: A | A | A

Spotkanie z przedstawicielami uczelni wyższych

Dodano: 18-01-2019

17 stycznia 2019 r. na zaproszenie Pana Marcina Krzyżanowskiego - Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego odbyło się spotkanie z przedstawicielami uczelni wyższych.

[więcej]

Zintegrowany System Kwalifikacji

Dodano: 18-01-2019

Informacja nt. projektu pt. „Włączenie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK poprzez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

[więcej]

Rekrutacja nauczycieli języka polskiego, nauczania początkowego i historii do pracy dydaktycznej za...

Dodano: 04-01-2019

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za granicą z upoważnienia Ministra Edukacji Narodowej od 2010 roku kieruje polskich nauczycieli do pracy dydaktycznej za granicą, do placówek edukacyjnych i środowisk polonijnych na Wschodzie.

[więcej]

VI Konferencja z cyklu Dzielenie się dobrymi praktykami, pn.: ,,Edukacja historyczna a wychowanie...

Dodano: 19-12-2018

W dniu 5 grudnia 2018 r. w Hotelu Ibis Styles w Wałbrzychu, pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego, odbyła się VI Konferencja z cyklu Dzielenie się dobrymi praktykami.

[więcej]

Coraz więcej zawodowców na Dolnym Śląsku

Dodano: 07-12-2018

22 listopada br. w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu „Zawodowy Dolny Śląsk”.

[więcej]

W dniu 1 grudnia 2018 r. odbyła się Gala XVIII edycji Programu Stypendialnego "zDolny Śląsk"

Dodano: 06-12-2018

W uroczystości, która odbyła się w Centrum Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu, uczestniczyli: Pan Andrzej Jaroch - Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Pan Marcin Krzyżanowski - Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Pan Jerzy Więcławski - Dyrektor Wydziału Edukacji i Nauki UMWD oraz Członkowie Dolnośląskiej Kapituły Wspierania Uzdolnień i Zespołu Stypendialnego.

[więcej]

Zaproszenie do udziału w XV Konferencji Regionalnej pt. "Przedmioty ścisłe w szkole i na...

Dodano: 07-11-2018

Politechnika Wrocławska, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu, organizatorzy XV Konferencji Regionalnej pt. "Przedmioty ścisłe w szkole i na studiach", zapraszają Państwa do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

[więcej]