rozmiar czcionki: A | A | A

Medaliści Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy w świdnickiej Szkole Mistrzostwa Sportowego,...

Dodano: 12-09-2018

Powroty, powroty, powroty…. Do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ulicy Traugutta 5 powrócili uczniowie – sportowcy i słuchacze szkoły policealnej.

[więcej]

W dniu 2 września 2018 r. Zespół Szkół w Jaworze oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w...

Dodano: 10-09-2018

Na Wojewódzkie Dożynki w Gryfowie Śląskim słuchacze Zespołu Szkół w Jaworze na kierunku Florysta wraz z Panią Dyrektor Dorotą Subocz i nauczycielami, przygotowali dekoracje prezentujące piękno letnich kwiatów. Wyplatane wianki ze zbóż, ziół, kwiatów oraz małe bukieciki z kolorowego zatrwianu, wyeksponowane zostały na szkolnym stoisku. Ziarno zbóż, jabłka z sadu, bułeczki wypieczone z mąki pszennej i żytniej, dopełniając wyrazu dekoracji, przypominały o dziękczynnym charakterze Dożynek. Nie...

[więcej]

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 regionalnych jednostek oświatowych prowadzonych przez Samorząd...

Dodano: 05-09-2018

W dniu 3 września 2018 r. w Zespole Szkół Agrotechnicznych im. Batalionów Chłopskich w Bożkowie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019 regionalnych jednostek oświatowych prowadzonych przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego połączona z otwarciem Bożkowskiego Centrum Umiejętności.

[więcej]

Udział wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wałbrzychu w akacji „MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL...

Dodano: 05-09-2018

W lipcu br. 6-osobowa reprezentacja Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wałbrzychu udała się na Ukrainę, by w ramach akcji "Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia" porządkować polskie groby na cmentarzu w Borysławiu. W wyjeździe uczestniczyło czterech wychowanków i dwóch opiekunów.

[więcej]

Szkolny Klub Sportowy 2018

Dodano: 27-07-2018

Od stycznia 2017 roku w całej Polsce, i w naszym województwie oczywiście także, działa program Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolny Klub Sportowy”.

[więcej]

BIZNESPLAN? TO NIE TAKIE TRUDNE! 2 EDYCJA

Dodano: 02-07-2018

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie z Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Batalionów Chłopskich w Bożkowie, dla którego organem prowadzącym jest Samorząd Województwa Dolnośląskiego, zostali wyłonienie jako zwycięski zespół w konkursie na najlepszy biznesplan.

[więcej]

Turniej Finałowy Dolnośląskiej Ligi Piłki Nożnej Placówek Resocjalizacyjnych

Dodano: 27-06-2018

W dniu 12.06.2018 roku na stadionie „Gwarka Wałbrzych” odbył się, pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego, długo oczekiwany Turniej Finałowy Dolnośląskiej Ligi Piłki Nożnej Placówek Resocjalizacyjnych. Organizatorem wydarzenia był Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wałbrzychu.

[więcej]