rozmiar czcionki: A | A | A

Oferta pracy Politechniki Wrocławskiej - Specjalista w Dziale E-learningu (dziedzina nauki: matematyka)

13.07.2015 11:16

Politechnika Wrocławska poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: Specjalista w Dziale E-learningu (dziedzina nauki: matematyka) Miejsce pracy: Wrocław.

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie treści do kursów e-learningowych z zakresu matematyki na poziomie akademickim wykorzystywanych w procesie nauczania studentów Politechniki Wrocławskiej jako uzupełniający materiał dydaktyczny.

Zakres obowiązków:
•    przygotowanie treści zadań, rozwiązań, quizów oraz opisów do kursów e-learningowych ze szczególnym uwzględnieniem tematyki analizy matematycznej, algebry z elementami geometrii i rachunku prawdopodobieństwa,
•    pisanie treści w narzędziach edytorskich wykorzystywanych przez Dział E-learningu,
•    weryfikacja opracowanych kursów e-learningowych,
•    współpraca z innymi jednostkami Uczelni pod kątem rozpoznania potrzeb i programów nauczania na poszczególnych Wydziałach.
Wymagania:
•    wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku matematyka – wymóg niezbędny,
•    doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć ze studentami lub uczniami szkół ponadgimnazjalnych,
•    dobra znajomość języka angielskiego w zakresie czytania i rozumienia,
•    umiejętność przygotowywania materiałów dydaktycznych.

Dodatkowe atuty:
•    stopień naukowy doktora nauk matematycznych lub osoba będąca w trakcie studiów doktoranckich,
•    ukończenie studiów podyplomowych o profilu przygotowania pedagogicznego lub kursu pedagogicznego.

Oferujemy:
•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•    wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
•    wsparcie w zakresie podnoszenia kwalifikacji poprzez możliwość dofinansowania do szkoleń,
•    atrakcyjny pakiet finansowych i pozafinansowych korzyści pracowniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez stronę internetową http://ofertypracy.pwr.edu.pl/default.aspx