rozmiar czcionki: A | A | A

System wideobanerów w projekcie e-DolnySlask

Dodano: 18-03-2014

Jednym z komponentów projektu e-Dolnyslask jest system zewnętrznych i wewnętrznych wideobanerów. W ramach realizacji zamówienia oddany będzie do użytku system złożony z pięciu zewnętrznych oraz trzydziestu jeden wewnętrznych wideobanerów, które będą zlokalizowane na terenie Dolnego Śląska.

[więcej]

Badanie użyteczności interfejsów prototypów platformy e-DolnySlask metodą Cognitive Walkthrough

Dodano: 13-02-2014

W dniach 3-6 lutego br. odbyły się badania interfejsów platformy e-DolnySlask. Celem przeprowadzonych badań było wyłonienie, spośród badanych prototypów, jednego interfejsu graficznego który będzie dalej rozwijany. Wybór interfejsu graficznego dla platformy nastąpi w oparciu o analizę zachowań reprezentatywnej grupy użytkowników, którzy wykonywali ściśle określone zadania na wersjach testowych aplikacji.

[więcej]

Prezentacja prototypu wizerunku graficznego aplikacji mobilnych dla platformy e-DolnySlask

Dodano: 23-01-2014

W dniu 23 stycznia 2014 roku zaprezentowano prototyp wizerunku graficznego aplikacji mobilnych. Docelowa aplikacja będzie dostępna na urządzenia mobilne typu smartfon i tablet w 4 wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim i czeskim. Główne menu składa się z 4 modułów: przewodnika, mapy, plansz oraz informatora. Layout każdej z wewnętrznych aplikacji będzie podlegać zmianie w zależności od okoliczności, np. podczas świąt zmieniają się kolory i tło.

[więcej]