rozmiar czcionki: A | A | A

Zarządzenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego w sprawie wprowadzenia ograniczeń w wykonywaniu zadań przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

16.03.2020 14:11

Szanowni Państwo,


informujemy, że Marszałek Cezary Przybylski podpisał Zarządzenie nr 22/2020 Marszałka Województwa Dolnośląskiego z dnia 16 marca 2020 r. w sprawie wprowadzenia ograniczeń w wykonywaniu zadań przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Zgodnie z nim w okresie stanu zagrożenia epidemicznego ogłoszonego od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej wprowadza się ograniczenia w wykonywaniu zadań przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego polegające na wykonywaniu:

1) wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom;

2) wszelkich zadań Urzędu w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów.

W tym czasie możliwość wejścia do budynków Urzędu będą mieli jedynie pracownicy oraz osoby współpracujące, których obecność jest niezbędna dla funkcjonowania Urzędu.

 

Zgodnie z Zarządzeniem Marszałka w okresie stanu zagrożenia epidemicznego w siedzibie Urzędu pracownicy wykonują jedynie zadania niezbędne do utrzymania ciągłości funkcjonowania Urzędu, na polecenie przełożonego lub których nie można wykonać zdalnie.