rozmiar czcionki: A | A | A

Poszukiwanie partnerów do projektu - szablon

_Partner_Search_TEMPLATE.doc

Jeśli szukają Państwo partnera do projektu prosimy o wypełnienie powyższego szablonu i przesłanie go do RBWD.

Erasmus+/KA1 Projekty mobilności kadry edukacji szkolnej – rada ds. edukacji w Styrii (Austria)...

Dodano: 11-01-2017

Prowincjonalna rada ds. edukacji w Styrii poszukuje szkół do współpracy przy dwóch projektach w ramach programu Erasmus+/KA1: MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA (ang. KA1: Learning Mobility of Individuals), w obszarze kształcenia i szkolenia: projekty mobilności kadry edukacji szkolnej.

[więcej]

Europa dla Obywateli/3.2.2. Sieci miast – władze 6 miast regionu Västra Götaland (Szwecja)...

Dodano: 10-01-2017

Władze 6 szwedzkich miast regionu Västra Götaland (Essunga, Grästorp, Götene, Lidköping, Skara i Vara – V6) poszukują partnerów do projektu w ramach programu „Europa dla Obywateli”, Działanie 3.2.2 Sieci Miast (ang. 3.2.2 Measure Networks of Towns).

[więcej]

Erasmus+ – Szkoła Wyższa im. Alessandro Manzoni na Sycylii (Włochy) poszukuje partnerów do projektu...

Dodano: 23-12-2016

Włoska Szkoła Wyższa im. Alessandro Manzoni (Isttuto di Istruzione Superiore “Alessandro Manzoni”) poszukuje partnerów do projektu w ramach programu Erasmus+. Projekt ma dotyczyć podnoszenia świadomości uczniów w odniesieniu do takich tematów jak: gościnność, integracja, szacunek i bogactwo różnorodności.

[więcej]

Erasmus+/Nordplus – miasto Piteå (północna Szwecja) poszukuje partnerów do projektu

Dodano: 19-12-2016

Szwedzkie miasto Piteå poszukuje partnerów w celu złożenia propozycji projektowej w ramach programów Erasmus+ lub Nordplus. Działania projektowe dotyczyć będą mobilności nauczycieli pracujących z uczniami na poziomie podstawowym i ponadgimnazjalnym.

[więcej]

H2020-SFS-2017 – Uniwersytet w Strasburgu (Francja) poszukuje konsorcjum projektowego

Dodano: 14-12-2016

Uniwersytet w Strasburgu poszukuje partnerów do złożenia wniosku projektowego w ramach programu Horyzont 2020 – ref. SFS-39-2017 – Jak walczyć z epidemią otyłości u dzieci? (ang. How to tackle the childhood obesity epidemic?). Uczelnia chce dołączyć do konsorcjum projektowego w roli partnera.

[więcej]

Kreatywna Europa_EACEA 39/2016 - poszukiwani partnerzy do współpracy w ramach obszaru Sieci...

Dodano: 18-11-2016

Instytucja Post Bellum z Czech poszukuje partnerów do stworzenia sieci europejskiej w ramach obszaru Sieci Europejskie komponentu Kultura. Główną działalnością czeskiej organizacji jest dokumentowanie wspomnień poszczególnych świadków związanych z ważnymi wydarzeniami XX w. Celem sieci jest dotarcie z archiwum do szerszej publiczności oraz stworzenie zbiorów odrębnych historii.

[więcej]

Kreatywna Europa - poszukiwany partner z Polski do udziału w międzynarodowej konferencji

Dodano: 18-11-2016

Instytut Sztuki na Wydziale Edukacji oraz Zakład Literatury Czeskiej i Bibliotekoznawstwa na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Masaryka w Brnie, a także Brno Art Week poszukują międzynarodowych partnerów do udziału w ponadnarodowej konferencji dotyczącej przyznania Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. Spotkanie planowane jest w dniu 22 marca 2017 roku.

[więcej]