rozmiar czcionki: A | A | A

„Moja Europa, moje prawa”: konkurs fotograficzny Grupy PES w Europejskim Komitecie Regionów

Dodano: 30-03-2017

Jakie są nasze prawa podstawowe? Czy warto o nie walczyć? Czy musimy zrezygnować z pewnych praw, by inne zachować? Czy niektóre prawa przeznaczone są wyłącznie dla wybranej elity, a nie dla każdego? Broń swoich praw, weź aparat fotograficzny i zacznij pstrykać zdjęcia!

[więcej]

Europejska Stolica Innowacji – trzecia edycja konkursu

Dodano: 21-02-2017

Komisja Europejska ogłosiła konkurs o tytuł Europejskiej Stolicy Innowacji, którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych miast Europy. Laureatami poprzednich edycji były Barcelona (2014) oraz Amsterdam (2016).

[więcej]

Ruszył konkurs RegioStars 2017 – zapraszamy do udziału!

Dodano: 17-02-2017

Generalna Dyrekcja Komisji Europejskiej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej (DG REGIO) ogłosiła kolejną edycję konkursu RegioStars. Podobnie jak w poprzednich edycjach, celem konkursu jest identyfikacja dobrych praktyk w obszarze rozwoju regionalnego oraz wyróżnienie oryginalnych i innowacyjnych projektów, które mogą być atrakcyjne i inspirujące dla innych regionów.

[więcej]

Nabór Dobrych Praktyk URBACT – zapraszamy dolnośląskie miasta do udziału

Dodano: 14-02-2017

Wszystkie miasta mierzą się z podobnymi wyzwaniami: ubóstwem, wykluczeniem społecznym, problemami środowiskowymi i in. Aby pomóc im sprostać tym wyzwaniom, URBACT ogłosił nowy nabór mający na celu utworzenie puli dobrych praktyk w zakresie zintegrowanego i zrównoważonego rozwoju miejskiego. Zapraszamy dolnośląskie miasta do zgłaszania dobrych pomysłów projektów i dzielenia się sprawdzonymi rozwiązaniami!

[więcej]

Nabór na wolne stanowisko pracy: Specjalista ds. Unii Europejskiej

Dodano: 06-02-2017

Regionalne Biuro Województwa Dolnośląskiego w Brukseli ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Specjalista ds. Unii Europejskiej

[więcej]

Zapraszamy do udziału w konkursie o „Nagrodę Doskonałości REVES 2017”

Dodano: 05-01-2017

Europejska Sieć Miast i Regionów na rzecz Ekonomii Społecznej (ang. European Network of Cities and Regions for the Social Economy – REVES) po raz trzeci ogłosiła konkurs o “Nagrodę doskonałości REVES 2017”, skierowany do partnerstw władz publicznych oraz przedsiębiorstw ekonomii społecznej.

[więcej]

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Dodano: 23-12-2016

Niech te nadchodzące Święta upłyną Państwu w radosnej, rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok będzie pełen wyzwań i sukcesów. Dziękując za miłą i owocną współpracę w 2016 r. świątecznie pozdrawiamy!

[więcej]